puhas rõõm

"Tiri aga tõmba!"

Ivika Kivi interaktiivne autoportree, mida kõik vaatajad saavad oma soovi kohaselt muuta.

"Viisaka tüdruku mitu nägu"
"The many Faces of a Decent Girl"

... pildiliselt on kasutatud katkendeid videost "Miimika edasijõudnutele". Vaataja saab neid katkendeid esile kutsuda tüdruku viisaka peapoole juuksevidinatele klõpsides.

"Multismile"

See on humanitaarabiprojekt eestlastele, et nad naerataksid rohkem.
"User name" väljale võib kirjutada kõike. Parooli ei küsita! Selleks,
et siseneda, kliki nupul "connect to server"! Kui sisened, siis näed
ekraani alaservas pildiruudukesi. Kui liigutad hiirekursori nende
kohale, ilmub naeratus näkku, mille all on sinu nimi. (Naeratused on
kogutud hasmbaarstide kodulehekülgedelt) Naermine on terviseks!

Ivika Kivi

Ideede ost-müük-vahetus

VAIMUVÄLGATUSTE ÜMBERSUUNAMISE PORTAAL

Lehekülg on kahjuks alles koostamisel, ent kunstihuvilistel, kellel on kas liiga palju või liiga vähe ideid, või keda sellise lehe olemasolu lihtsalt uudishimulikuks teeb, on mõtet siia peagi tagasi pöörduda. Loodame, et see avalikuks vahendusteenuseks kujunev lehekülg muudab eesti kunstielu peagi veel märksa rikkamaks ning aitab tekkida rohkematelgi grupeeringutel, kombineerides loovust ja tegutsemisenergiat.

Kui keegi tahab pakkuda ideid juba kuulutustelehe esimesse väljaandesse, siis palun saata oma pakkumine toimetaja Piret Ränile elektronpostiaadressil pir.rani@mail.ee

Hoiatus! Vastuvõetavad ideed tsenseeritakse Puhta Rõõmu eetikakomisjoni poolt!

Puhta Rõõmu häälekandja

Naiskunstnike laulu- ja mänguseltsil Puhas Rõõm on plaanis hakata kord kvartalis välja andma rohkem või vähem rõõmsat kunsti käsitlevat netiajakirja, milles leiaksid tutvustamist meile äramärkimisväärsetena tunduvad kultuuriüritused, naiskunstnike mänguseltsid laiast maailmast ja psühholoogide-psühhiaatrite-semiootikute ja paljude teiste toredate inimeste uurimused naeru, rõõmu, nutu, paljude teiste huvitavate asjade ning naiste ja meeste füsioloogilis-keemiliste erinevuste kohta.

Kaastöid jutus-pildis-fotos-karikatuuris ja teistes meediumides võtavad meeleldi vastu ja vaatavad karmi ent rõõmsa pilguga üle toimetajad Kristel Sibul ja Piret Räni.

 

"Kõige ilusam"

Samuti (kahjuks) alles koostamisel olev lehekülg, millel võrreldakse erinevate kultuuride ja ajastute ja miks mitte öelda tsivilisatsioonide iluideaale ning antakse nende kohta ka tibake teavet.

"Kurbade kunstnike memoriaal"

Osaliselt fiktiivne ja kurb lugu. Ent mõeldud aitamaks kurbadel kunstnikel mitte süüvida ideede ammutamisel oma depressiooni sügavustesse, vaid valguskiirde, mis ka kõige süngemal hetkel muudab ämblikuvõrgud maalilisteks ja heidab huumorisära ning sarkasmikillu halli õhtusse meie ümber.

Loomulikult taas alles tegemisel ...

 
 valikud performances videos performansid artists exhibitions nett nett näitused kunstnikud videod puhas rõõm